Sale -20%

ZĽAVA -20% platí na všetky vystavené produkty. Keďže vám v aktuálnej situácii nemôžme vystavené produkty z našej predajne osobne ponúknuť, pripravili sme špeciálnu zľavu -20% na všetky vystavené produkty z nášho showroomu *

Zľava platí na kolekcie dreveného nábytku, vystavený čalúnený nábytok – kreslá a rohové sedačky a interiérové doplnky a artefakty. Tieto produkty si môžete prezrieť na našej webovej stránke.

Zľava na vystavený tovar skladom platí počas doby nariadeného uzavretia obchodných prevádzok s nábytkom v aktuálnom režime ochrany pred šírením vírusu Covid-19.

Tovar rozmerov do 100 x 80 x 160 cm nad hodnotu nákupu 150 EUR doručíme v rámci BA a  TT kraja zdarma.  Pre ostatné regióny platí doručenie zdarma na tovar do rozmerov 30 x 30 x 40 cm nad hodnotu nákupu 120 EUR, v prípade väčších položiek budeme tovar zasielať do ostatných regiónov až po doznení aktuálnej situácie.

Ak si tovar prajete vyzdvihnúť alebo doručiť až v čase, keď budú prevádzky opäť normálne otvorené, uskladníme vám ho bezplatne.

Pri nákupe na stránke zadajte do poznámky kód „c-20“ a zľava Vám bude odrátaná z faktúry po zadaní objednávky.

* zľava platí na všetky produkty skladom okrem kolekcie produktov z krištáľu

*zľava neplatí v prípade produktov na objednávku – koberce, látky, tapety a nové objednávky sedačiek

Vaše komentáre

Login

Register | Lost your password?