Prečo MODANT?

Ak Vás premáha pocit, že väšina interiérov sú napriek modernému nádychu ľahko opozerané a v okruhu vašich známych sa interiéry prístupom k dizajnu až nápadne podobajú, zrejme hľadáte výnimočné prvky pre svoj interiér. S entuziazmom zamierte k nám. Konceptom našej ponuky je interiér, v ktorom je moderný dizajn povznesený cez prvky umelecko-historickej hodnoty, v ktorých sa snúbi tradícia s dlhoročnými skúsenosťami predchádzajúcich generácií. Nápady na ich zladenie v modernom interiéri môžete získať vlastným kreatívnym prístupom, spoluprácou so šikovným interiérovým dizajnérom alebo hlavne v zahraničných časopisoch o interiérovom dizajne ako Elle Decor či francúzsky Art & decoration

Ponúkame:

exkluzivita a jedinečnosť - pôvodný nábytok z Ázie a Európy, ktorý sa datuje predovšetkým z obdobia rokov 1920 - 1950, má v sebe punc jedinečnosti. Jednotlivé kusy sa neopakujú a kúsok, ktorý si vyberiete Vy, už nebude mať nikto druhý. Náš výber zároveň zameriavame na prvky praktické aj v dnešnej dobe. Pôvodný čínsky nábytok ponúka originálne riešenia, britský koloniálny zase európsku klasiku kombinovanú s exotickým drevom. Každý kus reflektuje individualitu svojho majiteľa - je jedinečný a danému navlas rovnaký kus neexistuje.

- pevné a trvácne drevo - drevo z odrastených stromov, ktoré je navyše časom spoľahlivo vysušené, má minimálnu tendenciu pracovať (rozpínať sa, zmršťovať sa) aj v našich suchých podmienkach. Staré drevo taktiež znamená znížené nároky na údržbu a väčšiu trvácnosť.

- vysokú kvalitu spracovania - Na výrobu kvalitného kusu nábytku mali tesári a rezbári v minulosti nepomerne viac času ako dnes, a našou konkurenciou sú predovšetkým výrobcovia kvalitného nábytku, nie dodávatelia lacného nábytku z tzv. exotického dreva. Cena dnes vyrábaného nábytku s porovnateľnou kvalitou je spravidla vyššia ako je cena originálov!

- kvalitu finišu - každý kus nábytku je precízne ošetrený ručne aplikovanou farbou a lakom. Rozdiel oproti industriálnej aplikácii (napr. striekanie) je zrejmý na prvý dotyk a bližší pohľad. Tento postup nechá vyniknúť originálnu patinu a kresbu dreva.

- hodnotu - nábytok, ktorý ponúkame, je nositeľom hodnoty v interiéri. Má svoju historickú a umeleckú hodnotu. Kvalitné prírodné materiály a precízne spracovanie zaručuje dlhodobú trvácnosť. Kombinácia týchto faktorov tiež zaručuje jeho stabilnú hodnotu na trhu

- dizajn - dnes takmer všetci výrobcovia ponúkajú veľmi podobné produkty. Náš koncept je kombinácia moderných a tradičných prvkov, kde vyniknú moderné aj tradičné prvky zároveň a vytvoria tak jedinečný a nenapodobiteľný dizajn.

Ak máte záujem o niektoré z našich produktov, odporúčame Vám osobnú prehliadku v našej predajni v Bratislave, Račianska 90 - OD Lightpark. Kontaktujte nás emailom na info@modant.sk alebo na našich telefónnych číslach. Tešíme sa na Vašu návštevu.

. Články a blogy